… a co stojí za to vědět, protože jsme na to pyšní

Naši školku navštěvují děti, které již v předškolním věku probouzí svůj talent a prosazují se na republikových nebo dokonce evropských soutěžích.

Simonek Pešout, Kubík Kameník, Péťa Hubáček, Matyášek Feik a Eda Moučka jsou úplně obyčejní roztomilí kluci, kteří si rádi hrají, stejně jako všechny ostatní děti. Díky svému talentu však již v tomto věku začínají zářit i na poli sportovním.
Simonka, Péťu a Matyho uchvátil již v tomto věku hokej a v současné době jsou hráči hokejové přípravky Komety Brno.

Simon Pešout

Petřík Hubáček

 

kubaKubík svůj volný čas tráví tréninkem jízdy na motokárách. Nedávno obsadil 2. místo na Mistrovství republiky a získal tak nominaci na Mistrovství Evropy v Itálii. Gratulujeme Kubíkovi a samozřejmě i rodičům, jejichž péče je v tomto směru v rámci tohoto sportu nepostradatelná.

edaEdík rozvíjí svůj talent již od tří let v brněnském golfovém ráji Kaskáda pod dohledem svého otce, profesionálního golfového trenéra. V letošním roce se účastnil regionální dětské série UAX Kids Golf Tour, ze čtyř turnajů zaznamenal čtyři vítězství a tuto sérii v kategorii do šesti let celkově vyhrál.

Naší chloubou je také sportovní minulost paní učitelky Vendy Řeholové, která již ve čtyřech letech začínala se sportovní gymnastikou a postupně se vypracovala přes mistryni republiky v tomto sportu až k titulu vicemistryně světa a Evropy ve sportovním aerobiku. V současné době je trenérkou drobečků, kteří s tímto sportem začínají. Především je ale paní učitelkou našich Komeťáčků a zajišťuje  jejich sportovní přípravu, regeneraci a výživu a vedení ke zdravému životnímu stylu vůbec.